Lid worden? 

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven.
Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!
Word lid!

Ons Adres

Scouting Pius XII
Kakertsweg 85
6371 GB te Landgraaf
Telefoon: 045-5491800

 

 

Welkom op de website van Scouting Pius XII

Wat leuk dat je onze website ontdekt hebt. Je vind hier alle informatie die je weten moet over Scouting PIUS XII.

(Je moet inloggen om in het ledengedeelte te komen)

Wie zijn wij?

Wij zijn van oudsher een katholieke scoutinggroep die al sinds 1959 bestaat. Voor iedereen bieden wij een actieve en uitdagende hobby, die voor velen zelfs doorslaat naar "a way of living". Alle leeftijdsgroepen (speltakken) van onze vereniging draaien hun opkomsten gemengd, dus met jongens en meisjes samen. Dit is een bewuste keuze van onze vereniging. Bij ons ontwikkelen kinderen, jongeren en zelfs volwassenen zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen hier de ruimte om te ontdekken en te leren.
Scouting Pius XII heeft als doelstelling het bieden van een plezierige beleving van de vrije tijd aan jongens en meisjes waardoor een bijdrage wordt geleverd aan de vorming van de persoonlijkheid. Deze doelstelling wordt in de praktijk vertaald naar plezier, uitdaging en structuur. Daarnaast maakt Scouting Pius XII jongeren maatschappelijk actief en leren kinderen bij Scouting wat respect, zelfstandigheid en samenwerken betekent.   

Enthousiast geworden? 
Je mag 4x GRATIS met ons meedoen, kom en doe mee

Wafelactie 2022

20-11-2022: Net als elk jaar verkopen we ook dit jaar weer wafels om wat extra gelden te genereren voor ons scoutingspel binnen de verenging. Draag je onze vereniging een warm hart toe, lees dan snel verder hoe je wafels bij ons kan bestellen. 

Het is weer tijd,
voor veel gezelligheid.
Sinterklaas staat voor de deur,
En daarna geeft de kerstman ons weer kleur.

De kleuren rood en groen,
Zijn kleuren die het met kerst goed doen.
Rood en groen, dat is een ding,
toevallig ook de kleuren van onze vereniging.  

Een vereniging die wel wat steun kan gebruiken,
door de verkoop van wafels die heerlijk ruiken.
Wil jij deze heerlijke geur ook graag in je neus,
Dan heb ik voor jou nu de keus.

Wil je een chocolade of suiker wafel?  
Wat komt er bij jou op tafel?
Wil je er 5, 7 of wel 10,
of een doos met 30 heel misschien?

Vul het bestelformulier maar in,
dan maken wij alles naar je zin.
We maken de bestelling dit jaar voor je klaar,
en hopelijk zien we ons weer volgend jaar!

 

Belangrijke datums


30 maart Mini-mars
1 april Bunny Hap&Hop
1 april Heel Pius bakt
13 april Oud ijzer
4 mei Dodenherdenking
25 mei Boekenbeurs
6-13 juli zomerkamp Naar de complete groepsagenda

Wij werken samen met
Stichting leergeld &
Jeugdfonds sport en cultuur