Lid worden? 

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven.
Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!
Word lid!

Ons Adres

Scouting Pius XII
Kakertsweg 85
6371 GB te Landgraaf
Telefoon: 045-5491800

 

 

Welkom op de website van Scouting Pius XII

Wat leuk dat je onze website ontdekt hebt. Je vind hier alle informatie die je weten moet over Scouting PIUS XII.

(Je moet inloggen om in het ledengedeelte te komen)

Wie zijn wij? 

Wij zijn van oudsher een katholieke scoutinggroep die al sinds 1959 bestaat. Voor iedereen bieden wij een actieve en uitdagende hobby, die voor velen zelfs doorslaat naar "a way of living". Alle leeftijdsgroepen (speltakken) van onze vereniging, van klein tot groot, draaien hun opkomsten gemengd, dus met jongens en meisjes samen. Dit is een bewuste keuze van onze vereniging. Bij ons ontwikkelen kinderen, jongeren en zelfs volwassenen zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen hier de ruimte om te ontdekken en te leren.
Scouting Pius XII heeft als doelstelling het bieden van een plezierige beleving van de vrije tijd aan jongens en meisjes waardoor een bijdrage wordt geleverd aan de vorming van de persoonlijkheid. Deze doelstelling wordt in de praktijk vertaald naar plezier, uitdaging en structuur. Daarnaast maakt Scouting Pius XII jongeren maatschappelijk actief en leren kinderen bij Scouting wat respect, zelfstandigheid en samenwerken betekent.  
Scouting Pius XII bestaat reeds 60 jaar en is in de loop van de jaren uitgegroeid tot een gezonde vereniging met meer dan 150 leden. Sinds 2015 beschikt Scouting Pius XII over een schitterend nieuw gebouw aan de rand van het Kakertsbos.

Enthousiast geworden? 
Je mag 4x GRATIS met ons meedoen, kom en doe mee

Bedankt voor Uw steun! 

De uitslag is binnen van de Rabo Clubsupport. De stemmen zijn geteld. Maar liefst 50.980 stemmen zijn afkomstig uit Zuid-Limburg Oost, waar het verenigingsleven van oudsher een belangrijke plek inneemt in de samenleving! De stemmen zijn verdeeld over de 799 clubs die dit jaar hebben deelgenomen aan Rabo ClubSupport.

In totaal heeft de Rabobank zo’n kleine 12.000 euro aan de 14 deelnemende Scouting- en 2 Jong NL groepen in de regio uitbetaald. 
Het bedrag voor Scouting Pius XII is 920 euro en daarmee de hoogste bijdrage die we tot nu toe hebben mogen ontvangen!

Hierbij willen wij als Scouting Pius XII jullie bedanken voor het stemmen en daardoor ons een warm hart toe te dragen.

Kijk voor de gehele uitslag op: https://www.rabo-clubsupport.nl/deelnemers?code=1224

 

Belangrijke datums


13 juni: Staf workshopdag
24-31 juli: Zomerkampen
31 juli - 7 aug.: Zomerkamp Explorers
3-13 aug.: Zomerkamp Stam
19 sept.: Wittemwandeling
2/3 okt.: Overvliegen
6 nov.: Natuurwerkdag
13/14 nov.: Beverweekend
20/21 nov.: Stafweekend
26 -28 nov.: Welpenweekend
11 dec.: Wafelactie

Naar de complete groepsagenda

Wij werken samen met stichting leergeld